Hakkımızda

Türkiye’nin en kıdemli SGK müşavirlerinden Yüksel Tuna’yı tanıyın.

pp

Yüksel Tuna 1967’de Trabzon’da doğdu ve ailesiyle beraber küçük yaşta İstanbul’a geldi. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümünü kazandı ve 3.90 ortalama ile bitirip 1991 yılında mezun oldu.

Mezun olduktan sonra özel sektörde bir süre muhasebecilik deneyiminin ardından mali müşavirlik stajına başlayarak SMMMO tarafından yetkili serbest muhasebeci mali müşavirlik belgesi almaya hak kazandı.

Ardından SGK mevzuatı üzerine yoğunlaştı ve 1992 yılında Türkiye’de ilk SGK danışmanlık merkezlerinden birini kurdu. Şişli’de SGK İstanbul il binasının karşısında açtığı SGK iş takip bürosu ile Türkiye’de sürekli değişen ve yenilenen sosyal güvenlik mevzuatı ile ilgili sıkıntı yaşayan vatandaşların evraklarını takip ederek danışmanlık vermeye başladı.

01.10.1999 yasasıyla beraber özlük haklarında değişime gidilmiş vatandaşların iş davaları ve emeklilik süreçlerinde, yurt dışında yaşayıp Türkiye’deki özlük haklarını edinmek isteyen vatandaşlarımızın ve 1479 sayılı yasaya tabi Bağ-kur’luların haklarını alabilmelerinde binlerce başarılı dosyayı sonuçlandırdı.

EU and Turkish flags

Aynı süre içerisinde başta sağlık olmak üzere farklı sektörlerden çeşitli firmalara danışmanlık ve bağımsız denetçilik hizmeti verdi.

Günümüzde çalışmalarına Ataşehir’de bulunan merkezinde devam etmektedir ve yurtiçi / yurt dışı mükelleflerinin SGK evrak süreçlerini yürütmektedir.

Yüksel TUNA

Deneyimli Bir Sosyal Güvenlik Uzmanı mı Arıyorsunuz?

1992 yılından bu yana 5000’in üzerinde vatandaşımızı emekli ettik. SGK ile ilgili tüm problemlerinizin çözümünde yardımcı olmaya devam ediyoruz.

27

YILLIK DENEYİM

2000+

MUTLU MÜKELLEF

1200+

MUTLU EMEKLİ

5

BAŞARILI İŞLETME

7/24 WHATSAPP DANIŞMA